Index » FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa
Autor Wiadomość
kamil_ozw
[Usunięty]

#  Wysłany: 19-05-2009, 1:06  Problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa

Witam. Mam mały problem , sprawa wygląda następująco gdy wcisne mocniej pedał gazy poziom paliwa radykalnie spada np.z 1./4 baku do rezerwy gdy zacznę później spokojnie jechać po jakimś czasie wszystko wraca do normy Myślałem że pęd przesuwa paliwo na drugi koniec baku ale z drugiej strony nie by tak więc pytanie to wina pompy która za dużo ciągnie paliwa czy może pływak jest uszkodzony jeśli pompą pewno sonda lambda walneła. Bardzo proszę o pomoc

BoReX 
Cytryna Doświadczona
Aka Krzysiek

#  Wysłany: 19-05-2009, 7:33  

wiesz jak na moje to nic sie nie stało tylko w naszych kochanych axach wskaźnik paliwa żyje własnym życiem :D i przy ostrej jeździe buja się w te stronę i z powrotem :D spokojnie też tak mam :)

@
No chyba , że się mylę :D ale to oceni reszta majstrów

Pozdro

Mk2 Teen Tonic 1991 1.0 3D Inny

Reedoo
[Usunięty]

#  Wysłany: 19-05-2009, 7:45  

przedwczoraj zatankowałem ponad połowe baku, wyjechałem ze stacji i ruszyłem dość żwawo na światłach. efekt-miałem paliwa prawie na równi z zerem :]

mi zawsze tak pływa nie ważne ile bym miał, według mnie nie masz się czym przejmować ;)

uzi911
[Usunięty]

#  Wysłany: 19-05-2009, 7:54  

Jak najbardziej prawda.. Wskaźniki paliwa po prostu mają duszę :) MI ogólnie nie wariuje tak bardzo ale jak podjeżdżam pod górkę to pokazuje mi że mam pełen bak :)

BoReX 
Cytryna Doświadczona
Aka Krzysiek

#  Wysłany: 19-05-2009, 7:59  

no to jednak dobrze ci kamilu_ozw napisałem :D

Mk2 Teen Tonic 1991 1.0 3D Inny

djmuza20 
Cytryna Uzależniona
Citroen Saxo 1.5 D

#  Wysłany: 19-05-2009, 9:22  

ja mam to samo zatankuje do pół baku po przejechaniu parę dni dochodzi do 1/4 i później zaczyna mu odwalać i zjeżdża szybko wskazówka na zero a w baku jest jeszcze dobre 1/4 baku

Inny Inny 1997 1.5 D 3D Saxo

kamil_ozw
[Usunięty]

#  Wysłany: 19-05-2009, 1:01  

Wiekie dzięki za pomoc. Poprostu wychodzi na to że poniżej 1/4 baku muszę wozić baniak z paliwem bo nigdy nie będę wiedział czy jest rezerwa czy wskaźnik szaleje:)

Odpowiedz do tematu